Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Náš příběh

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vám představili naší úspěšnou firmu, která se zabývá prodejem rolet, garnýží a další stínící technicky od roku 2008.

Tehdy vznikl online projekt prodeje garnýží www.garnyzekovove.cz , jako "přivýdělek" k hlavní práci. Zakázky se vyřizovaly z počátku z "obýváku" a expedice balíků probíhala přes poctivou návštěvu poboček České pošty.  Během pár let jsme však otevřeli náš první showroom a začali objednávky vyřizovat profesionálně, vést skladové hospodářství, evidenci zákazníků, CRM systém, SEO optimalizaci a mnoho jiných důležitých činností spojených s provozem tehdy nových, nyní velice populárních a navštěvovaných eshopů www.garnyze24.cz a www.rolety24.cz .

Dynamický rozvoj firmy si vyžádal tvorbu moderního a uživatelsky přivětivého eshopu www.stineni24.cz na něhož navázalo založení společnosti SORTIMENT 24 s.r.o. na jaře roku 2021. V létě téhož roku jsme se přestěhovali do větších modernizovaných prostor v Bílovci (20km od Ostravy) na adrese Čs. armády 415/6. Zde naleznete nejen expedici zboží, ale zejména showroom a kamennou prodejnu. Vždy se snažíme o to, abychom uspokojili neustále se zvyšující poptávku pro níže uvedený sortiment stínící techniky.

V současné době nabízíme:

 • vnitřní rolety - na okno, volně visící, předokenní, římské, Den a noc, v kazetě..
 • plisé rolety - na okno, na zeď, s PVC lištami, s hliníkovými lištami,..
 • střešní rolety či plisé - pro okna Velux, Fakro a Okpol
 • žaluzie - hliníkové či dřevěné s možností dálkového ovládání
 • kovové garnýže - jednořadé, dvouřadé, klasické či hranaté, stropní,...
 • venkovní hliníkové rolety - na či pod omítku
 • terasové markýzy

U části uvedených druhů stínící techniky zajišťujeme také vyměření, odbornou montáž a zákaznický servis.

Číslovka 24 spojuje všechny naše domény a vyjadřuje možnost zakoupit u nás zboží 24 hodin denně. Pokud si nejste jisti svým výběrem produktu, neváhejte nás kontaktovat na mobilním čísle +420 720 024 024 nebo pevné lince +420 556 400 800.

V blízké budoucnosti chceme náš sortiment v této oblasti rozšířit o nabídku hliníkových pergol, garážových vrat či přístřešků a zimních zahrad pod doménou www.sortiment24.cz .

Společnost SORTIMENT 24 s.r.o. má vizi nabízet i jiné výrobky pro dům a zahradu včetně odborné montáže a servisování, nejen v oblasti stínící techniky..... To vše pod doménou SORTIMENT24.cz, kterou má registrovanou od roku 2021.

Budeme velice rádi, když i u vás na zahradě či doma nebo v bytě bude kus naší práce, která vám bude dobře a dlouho sloužit pro vaše potěšení či radost.

SORTIMENT 24 - vše pod jednou střechou na jeden klik....

 

Vedení společnosti a zaměstnanci SORTIMENT 24 s.r.o.

 

Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00