Vyhledávání v e-shopu
  • Eshop č.1 v ČR

  • Dodání do 10 dnů
  • Prodejna a Showroom
  • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Doprava a platba

Dopravu zajišťujeme smluvními přepravními službami PPL, Zásilkovna a TOPTRANS. Zboží do jeho délky 200cm je přepravní služba obvykle zajišťována společností PPL a společností Zásilkovna. Nad 200cm výšky pak společností TOPTRANS.Tyto tři přepravní společnosti se nám v průběhu několika let osvědčili a považujeme je za nejbezpečenější.

 

                                 

 

DOPRAVA ZDARMA!

Při objednávce nad 2500 Kč bez DPH Vám objednané zboží zašleme zdarma! Vy platíte jen 45Kč u dobírky a poplatek za dopravu hradíme my. V případě platby převodem, kartou či při osobním vyzvednutí u nás na prodejně nic nepltíte!

Při doručení vaší objednávky si zásilku vždy pozorně prohlédněte. Pokud balík vykazuje jakékoli známky mechanického poškození, otevřete jej prosím v přítomnosti kurýra a bude-li zboží poškozeno, odmítněte jej převzít.

Pokud balík s poškozením převezmete a případné poškození způsobené v průběhu dopravy objevíte později, vystavujete se značnému riziku, že společnost vám vzniklé škody neuzná.

 

1. Způsoby platby

Způsob platby si zvolíte v závěru objednávacího procesu. Nabízíme Vám následující možnosti placení:

a) Dobírkou – za zboží zaplatíte při převzetí zboží kurýrovi a to buď v hotovosti nebo kartou. V případě platby na dobírku účtujeme ve všech případech dobírkovné 45,-Kč.

b) Bankovním převodem – jakmile odešlete svou objednávku, automaticky od nás obdržíte na zadaný e-mail potvrzení o přijetí. Preferujete-li platbu bankovním převodem uhraďte prosím přílošnou částku uvedenou v objednávce na číslo účtu 2501927401/2010 FIO Bank a jako variabilní symbol VS uveďte číslo vaší objednávky.

c) Online platbou přes platební bránu GOPAY - v tomto případě můžete platit platební kartou nebo bankovním převodem online.

 

Platba je zcela zdarma!

V případě doručení peněžní částky na náš účet obdržíte potvrzující email o platbě.

 

2. Doručení přepravní společností (dále „přepravce“)

Standardní dodací termín prostřednictvím dopravní společnosti je následující pracovní den po dni, kdy byla zásilka přepravci předána. Běžná doba dodání je mezi 8:00 a 17:00.

Ve vybraných městech ČR, kde má přepravce rozvozové středisko lze prodávajího požádat o dodání zásilky odpolední rozvážkou v rozmezí 16:00 až 20:00. Zájem o dodání odpolední rozvážkou prosím uveďte do poznámky v závěru objednávacího procesu.

O odeslání vašich garnýží budete vždy předem informováni a to emailem. V den dodání budete také kontaktováni řidičem přepravní společnosti telefonicky na telefonní číslo uvedené v kontaktních údajích.

Pokud zásilka nebude kupujícím od přepravce převzata, bude navrácena prodávajícímu, prodávající má v tomto případě právo objednávku zrušit a žádat po kupujícím úhradu dopravného v plné výši tam i zpět.

 

Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00