Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Plisé PREMIUM HARMONY - Arande

705 Kč -17% 849 Kč

Plisé PREMIUM HARMONY - Arande

Kód: 5635_product_410

Prémiové plisé v tmavě hnědé barvě.

849 Kč
705 Kč
Na objednávku do 7 dní

PLISÉ Premium

V současnosti začíná být PLISÉ velice atraktivní a žádanou stínící technikou. Plisé je vyrobeno se skládané "ekologické" antistatické látky, na níž se neusazuje prach a která je vhodná pro alergiky a malé děti. Montáž na okno je velice snadná, rychlá a neinvazivní (bez vrtání). Plisé se hodí téměř do všech interiérů - moderní, skandinávské či klasické. Plisé PREMIUM nabízíme v mnoha barevných variacích.

plise_premium_02_1

Hlavním rozdílem mezi plisé EKO a plisé PREMIUM spočívá v použitých ovládacích lištách. V případě plisé EKO jsou použití PVC ovládací lišty, u řady PREMIUM se jedná o lišty hliníkové což výrazně zvyšuje komfort celého ovládání. 

Všechny plisované rolety (PLISÉ) jsou vyráběny přesně na míru.

HARMONY - perleťová látka

Skvěle vypadající, mírně průsvitná látka ve formě harmoniky, která má prostorovou 3D podobu a dodává interiéru velmi moderní vzhled. Díky široké škále barevných provedení si jistě vyberete i vy a sladíte tak vzhled okna s vaším interiérem.

Dekorace a funkčnost

PLISÉ PREMIUM jsou moderní, levnou a mimořádně funkční stínící technikou. Plisé jsou produktem pro lidi, kteří hledají inovativní a nezvyklé řešení. Plisované rolety vytvářejí v interiéru jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Speciální systém shrnování a pohybování plisovaných rolet (shora i zdola) umožňuje nastavit roztažení plisé jakkoli v okně. Je jen na vás, kolik světla vpustíte dovnitř vaší místnosti. PLISE PREMIUM je systém určený pro náročné zákazníky. 

3 způsoby montáže plisovaných rolet PREMIUM

plise_premium_10plise_premium_11plise_premium_12

1. Invazivní (vrtání) instalace do zasklívací lišty

Plisovaná roleta se zasouvá do okna (mezi zasklívací lišty) a je namontována na horní a spodní zasklívací lištu. POZNÁMKA: Hloubka zasklívací lišty musí být minimálně 15 mm (v případě menší velikosti není instalace možná)

2. Neinvazivní (bez vrtání) instalace do zasklívací lišty

Plisé se pohybuje po skle, v prostoru mezi zasklívacími lištami a je neinvazivně namontováno na okenním rámu. POZNÁMKA: Když je plisování zcela rozvinuto, je látka plisé přibližně 15 mm od okenního rámu

3. Neinvazivní (bez vrtání) instalace na okenní rám

Plisovaná roleta se posouvá po okenním rámu (přesahuje asi 2 cm na každou stranu) a je neinvazivně namontována na okenním rámu.

Estetika v celé své kráse

plise_premi_20

Horní profil je nejvíce náchylný k usazování prachu. Estetická hliníková lišta na horním okraji profilu chrání plisovanou látku před usazováním nečistot. Hliníkové profily zajišťují tuhost a stabilitu celé konstrukce plisé a to bez ohledu na jeho velikost. Promyšlený design a aerodynamický tvar dávají plisé PREMIUM velice estetický vzhled.

Na míru vašim potřebám

Způsob ovládání plisé umožňuje nastavit plochu plisé jakkoli v okně. Vy rozhodujete, kolik světla dovnitř pustíte. Můžete např. zakrýt jen spodní část okna a ponechat výhled na oblohu.  Boční vedení udržuje plisé v požadovaném poloze a zabraňuje jeho "plápolání". Látka plisé je lisovaná do záhybů, do akordeonu a je vyrobena s polyesterového materiálu s antistatickou vrstvou. Tímto je zaručené nízké usazování prachu. 

Nastavitelná západka

Jako reakce na stále častěji vyráběná okna s nepravidelným zasklením nabízí plisé PREMIUM montážní systém s nastavitelnou západkou. Díky této západce s téměř plynulým nastavením úhlu sklonu již není instalace na těžko dostupných místech problémem.

Inovativní systém montáže

Plisované rolety PREMIUM snadno a rychle nainstalujete do svých oken. Sada čtyř západek s různými úhly sklonu umožňuje přizpůsobit se tvaru zasklívací lišty. Speciální vzdálenost definující vzdálenost od skla zaručuje správnou funkci plisé.

Čistění plisé doporučujeme navlhčeným hadříkem nebo vysavačem.

Upozornění

Pro zachování 3D efektu plisé musí být roleta pravidelně zavírána a otevírána. Rovněž se doporučuje ponechat roletu v zatažené poloze po delší dobu. Výše uvedená doporučení jsou zvláště důležitá v případě rolet vystavených vysokým teplotám (např. okna orientovaná na jih, střešní okna, zimní zahrady). Látky mohou při působení světla vyblednout. U oken směřujících na jih a západ může být tento efekt více patrný.

Doplňkové parametry

Typ a barva látky Arande
 • Přes 5000+

  spokojených zákazníků

 • 15 let zkušeností

  se stínící technikou

 • Showroom

  v Bílovci

 • 90 dní záruka

  spokojenosti


Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×