Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Plisé do střešního okna Termo - Grass

1 716 Kč -2% 1 751 Kč

Plisé do střešního okna Termo - Grass

Kód: 5690_product_744

Termo Plisé do střešního okna v hráškové barvě.

1 751 Kč
1 716 Kč
Na objednávku do 7 dní

Plisé do střešních oken TERMO - speciální tkanina odrážející sluneční světlo

Látka se speciálními tepelně izolačními vlastnostmi a to díky hliníkové vrstvě umístěné na její vnější straně. Hliníkový povlak odráží sluneční paprsky, díky čemuž je v horkých dnech značně omezen přístupu tepla do interiéru. V zimě naopak plisované TERMO rolety udržují teplo uvnitř.

Poznámka: Látka TERMO není zatemňovací látkou. Pokud vyžadujete 100% zatemnění zvolte typ BLACKOUT. 

Funkčnost bez kompromisů

Střešní plisé jsou vhodným řešením pro lidi, kteří hledají inovativní stínící techniku. Střešní skládané rolety vytvářejí ve vašem pokoji jedinečnou atmosféru. Jsou perfektní všude tam, kde vám záleží na soukromí, aniž byste museli zakrývat celé okno. Látka plisé je lisovaná do záhybů (akordeon) a disponuje antistatickou vrstvou, která snižuje prašnost. Plisované rolety jsou vyrobeny z polyesterových materiálů a stále častěji konkurují roletám nebo žaluziím

Vaše soukromí bez omezení

Způsob ovládání plisé umožňuje nastavit plochu plisé jakkoli v okně. Vy rozhodujete, kolik světla dovnitř pustíte. Můžete např. zakrýt jen spodní část okna a ponechat výhled na oblohu.  Boční vedení udržuje plisé v požadovaném poloze a zabraňuje jeho "plápolání".

Nastavitelná západka

V reakci na čím dál víc vyráběná okna s nepravidelnými zasklívacími lištami, nabízíme plisé pro střešní okna s montážním systémem pomocí nastavitelné západky. Západka s téměř plynulým nastavením úhlu sklonu umožňuje instalaci i v těžko přístupných místech. Instalace pomocí těchto západek umožňuje snadnou a rychlou montáž. Střešní plisé tak zvládnete namontovat sami. Je to opravdu velice snadné.

Odolnost a elegance

Promyšlený design a tvar hliníkových profilů, zajišťuje tuhost celé konstrukce, snadnou manipulaci a dlouhodobou životnost plisé.

Na míru vašim potřebám

Speciálně navržená lanka  s nastavitelnou napínací silou. Čtyřbodové nastavení vám umožní přizpůsobit "tuhost" ovládání plisé podle individuálních potřeb.

Upozornění

Pro zachování 3D efektu plisé musí být roleta pravidelně zavírána a otevírána. Rovněž se doporučuje ponechat roletu v zatažené poloze po delší dobu. Výše uvedená doporučení jsou zvláště důležitá v případě rolet vystavených vysokým teplotám (např. okna orientovaná na jih, střešní okna, zimní zahrady). Látky mohou při působení světla vyblednout. U oken směřujících na jih a západ může být tento efekt více patrný. 

Doplňkové parametry

Typ a barva látky Grass
 • Přes 5000+

  spokojených zákazníků

 • 15 let zkušeností

  se stínící technikou

 • Showroom

  v Bílovci

 • 90 dní záruka

  spokojenosti


Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×