Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Plisé do střešního okna Klasik - Arande

1 308 Kč -2% 1 334 Kč

Plisé do střešního okna Klasik - Arande

Kód: 5636_product_441

Standardní Plisé do střešního okna v hnědé barvě arande.

1 334 Kč
1 308 Kč
Na objednávku do 7 dní

Plisé do střešních oken HARMONY - perleťová tkanina pro střešní skládané rolety

Originálně vypadající, mírně průhledná látka ve formě harmoniky, která má prostorovou 3D podobu a dodává interiéru velmi moderní vzhled. Široká škála barev vám umožní sladit plisé s vaším interiérem.

Poznámka: Perleťová látka Harmony není zatemňovací látkou. Pokud vyžadujete 100% zatemnění zvolte typ BLACKOUT.

Funkčnost bez kompromisů

Střešní plisé jsou vhodným řešením pro lidi, kteří hledají inovativní stínící techniku. Střešní skládané rolety vytvářejí ve vašem pokoji jedinečnou atmosféru. Jsou perfektní všude tam, kde vám záleží na soukromí, aniž byste museli zakrývat celé okno. Látka plisé je lisovaná do záhybů (akordeon) a disponuje antistatickou vrstvou, která snižuje prašnost. Plisované rolety jsou vyrobeny z polyesterových materiálů a stále častěji konkurují roletám nebo žaluziím

Vaše soukromí bez omezení

Způsob ovládání plisé umožňuje nastavit plochu plisé jakkoli v okně. Vy rozhodujete, kolik světla dovnitř pustíte. Můžete např. zakrýt jen spodní část okna a ponechat výhled na oblohu.  Boční vedení udržuje plisé v požadovaném poloze a zabraňuje jeho "plápolání".

Nastavitelná západka

V reakci na čím dál víc vyráběná okna s nepravidelnými zasklívacími lištami, nabízíme plisé pro střešní okna s montážním systémem pomocí nastavitelné západky. Západka s téměř plynulým nastavením úhlu sklonu umožňuje instalaci i v těžko přístupných místech. Instalace pomocí těchto západek umožňuje snadnou a rychlou montáž. Střešní plisé tak zvládnete namontovat sami. Je to opravdu velice snadné.

Odolnost a elegance

Promyšlený design a tvar hliníkových profilů, zajišťuje tuhost celé konstrukce, snadnou manipulaci a dlouhodobou životnost plisé.

Na míru vašim potřebám

Speciálně navržená lanka  s nastavitelnou napínací silou. Čtyřbodové nastavení vám umožní přizpůsobit "tuhost" ovládání plisé podle individuálních potřeb.

Upozornění

Pro zachování 3D efektu plisé musí být roleta pravidelně zavírána a otevírána. Rovněž se doporučuje ponechat roletu v zatažené poloze po delší dobu. Výše uvedená doporučení jsou zvláště důležitá v případě rolet vystavených vysokým teplotám (např. okna orientovaná na jih, střešní okna, zimní zahrady). Látky mohou při působení světla vyblednout. U oken směřujících na jih a západ může být tento efekt více patrný. 

Doplňkové parametry

Typ a barva látky Arande
 • Přes 5000+

  spokojených zákazníků

 • 15 let zkušeností

  se stínící technikou

 • Showroom

  v Bílovci

 • 90 dní záruka

  spokojenosti


Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×