Vyhledávání v e-shopu

Látková roleta WAVE - Silvery

703 Kč -12% 798 Kč

Látková roleta WAVE - Silvery

Kód: 5650_product_591

Kupte látkovou roletu WAVE - white. Vybírejte z 289 produktů • Nejlevněji od 162 Kč • Montáž v pár krocích • Do 5 minut

798 Kč
703 Kč
Na objednávku do 7 dní

WAVE - systém "DEN A NOC"

 

Jedná se o kombinaci dvou druhů látek (světlá a tmavá) na způsob motivu vln, který je velice zajímavý.

 

Systém rolet DEN A NOC je velice moderním způsobem jak regulovat stínění ve dne a zabezbečit pocit soukromí v noci. Princip tohoto systému je založen na dvou vrstvách látky kde se střídají průhledné a neprůhledné vodorovné motivy či pruhy. Navíjením jedné vrstvy látky dochází k regulaci průniku světla. Řetízkovým ovládáním si můžete navolit pruhy látky tak, aby jste v interiéru vytvořili světlo nebo tmu. Roletu můžete zastavit v libovolné výšce.

 

 

 

ROLETY MINI "DEN A NOC" bez vrtání

 

Universálnost a komfort

 

 

ROLETY MINI bez vrtání se systémem "DEN A NOC" jsou nejoblíbenějšími a nejlevnějšími roletami v naší nabídce. Vyznačují se praktičností, funkčností, rychlou a snadnou montáží. Tento systém rolet doporučujeme pro okna s malými rozměry.

 

 

Jednoduchá montáž bez šroubů

Click&Go

 

 

Rolety MINI "Den a a noc" se montují přímo na okenní rám, není potřeba vrtání. Díky tomuto řešení je montáž rolet velmi snadná.

 

 

Univerzální mechanismus s funkcí MultiStop

Komfort a bezpečnost

 

 

ROLETY MINI systém "Den a noc" jsou vybaveny kvalitním ovládacím a navíjecím mechanismem s funkcí MULTISTOP, která umožňuje zastavit roletu v jakékoliv poloze. Ovládací a navíjecí mechanismus se vyznačuje mimořádnou trvanlivostí a jednoduchým způsobem montáže. UNIVERSÁLNÍ (oboustranný) ovládací mechanismus umožňuje namontovat řetízek na pravou nebo levou stranu rolety, přesně dle vašich potřeb.

 

 

Standardní vodící lanka

Luxus bez doplatku

 

 

ROLETY MINI systém "Den a noc" jsou standardně vybaveny vodícími lanky pro ukotvení na  výklopných oknech. Roleta se tak při otevřeném okně nevlní a vždy vypadá velice elegantně.

 

 

Univerzální uchycení
Možnost montáže na každé okno

 

 

Díky univerzálním montážním držákům lze roletu namontovat na každé okno. Nastavitelný dvoudílný závěs je vhodný pro naprostou většinu oken, které jsou v současné době na trhu k dispozici.

 

 

Možnost přímé montáže na rám okna
Funkčnost bez omezení

 

 

Nemáte možnost roletu zavěsit na okenní křídlo? Máte fixní okna, bez možnosti otevření nebo chcete montovat do zdi? Pak je tady sada pro montáž do okenního rámu nebo do zdi.

POZNÁMKA: Tento držák není součástí balení, nutno objednat zvlášť.

 

 

Naklápěcí hlava mechanismu rolety
Komfort a bezpečnost

 

 

Díky pohyblivé hlavě se ovládací mechanismus rolety přizpůsobuje úhlu vychýlení ovládacího řetězu. Tímto způsobem se zlepšuje celková funkčnost rolety oproti konkurenčním výrobkům.

 

 

Údržba a čištění rolet


Čištění rolet je velice jednoduché. Doporučujeme alespoň 1x do roka odstranit prach a to nejlépe pomocí vysavače s koncovkou kartáče. Po té omyjte rolety vlhkým nebo navlhčeným hadříkem. Zásadně nedoporučujeme rolety prát v pračce či je žehlit.

 

 

ROLETY MINI lze objednat v libovolné šířce!

 

Pokud vám nepasují standarní nabízené šířky, udělejte objednávku podle nejbližší nabízené šířky a do poznámky v objednávce napiště Vámi požadovanou.

Cena bude stejná, bez příplatku! Dodací termín se prodlouží o jeden týden.

 

Jelikož se však v tomto případě jedná o výrobu na zakázku, požadujeme platbu předem. Děkujeme za pochopení. 

Doplňkové parametry

druh rolety Látková roleta
typ rolety duo
barva bílá
kategorie rolety Wave
typ stínění polopropustné
Typ a barva látky Silvery

Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×