Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Dřevěná žaluzie 50mm - Kaštan

1 166 Kč -12% 1 325 Kč

Dřevěná žaluzie 50mm - Kaštan

Kód: 5678_product_13

Dřevěná žaluzie v dekoru KAŠTANU s šířkou lamely 50mm.

1 325 Kč
1 166 Kč
Na objednávku do 7 dní

Dřevěné žaluzie 50mm - luxusní stínící technika

Dřevěné žaluzie s lamelami o šířce 50mm patří mezi nejexkluzivnější stínící techniku na trhu, která je určená jak pro malá a střední okna, tak také pro okna větší. Díky přírodním vlastnostem dřeva jsou dřevěné žaluzie vynikající ochranou před sluncem, ale také atraktivním doplňkem, jenž vnese do každé místnosti nový reprezentativní nádech. Dřevěné žaluzie se snadno instalují a poté i udržují. Dokonale Vás ochrání před slunečními paprsky.

Široká škála barevných provedení Vám dává svobodu výběru. Lehce tak sladíte dřevěné žaluzie s dekorem vašeho interiéru a okenních rámů. Lamely dřevěných žaluzií jsou z asijské lípy a lze je vyrobit až do maximální šířky 240 cm. Dřevěné žaluzie 50mm se ovládají pomocí tyčky a šňůrky s hruškou. Žebřík žaluzií (spojení lamel) může být šňůrkový nebo páskový. Dřevěné žaluzie jsou originální výzdobou moderních interiérů, zdůrazní také ale eleganci v interiérech klasických např. na zámku. Námi dodávané dřevěné žaluzie 50mm jsou kvalitní, pěkné a plně funkční. Precizní zpracování do sebemenších detailů Vám vyrazí dech. Lze je upevnit na zeď, na strop nebo neinvazivně bez vrtání přímo na okno. Všechny dřevěné žaluzie jsou vyráběny na míru dle vašich požadavků.

 

Na míru vašim potřebám

dřevěné_žaluzie_60

 • snadná a rychlá montáž
 • přírodní dřevěný materiál (asijská lípa)
 • systém je vhodný pro malá, střední i velká okna
 • velký výběr barevných provedení
 • snadné čistění hadříkem nebo vysavačem
 • samo blokovací mechanismus
 • dřevěný horní kryt
 • vodící lanko (volitelně)
 • výrobek přesně na míru 

dřevěné_žaluzie_11

Estetika v celé své kráse: Horní kryt v barvě žaluzií dřevěné_žaluzie_20

Dřevěné žaluzie jsou vybaveny horním dřevěným krytem s bočnicemi, který zakrývá celý mechanismus potřebný k ovládání žaluzie. Kryt je dodáván vždy ve stejné barvě jako jsou lamely dřevěné žaluzie.

POZNÁMKA: Pokud je kryt instalován do okenního výklenku, může být vyroben také bez bočnic. 

 

Bez "plápolání" žaluzie při otevřeném oknědřevěné_žaluzie_21

Dřevěné žaluzie je vhodné objednat s bočním vedením, které udržuje žaluzie v napnutém stavu a při pootevřeném okně a brání "plápolání" žaluzie. Lamely se nevlní, nevyčnívají z okna a vždy vypadají úhledně a esteticky. Vodítko se skládá z PVC potaženého ocelového lanka a spodních úchytů.

POZOR! Boční vedení je volitelnou položkou při objednávání dřevěných žaluzií. 

dřevěné_žaluzie_22

 

 

Dostupné typy žebříků: na míru pro každého

Způsoby uchycení na oknodřevěné_žaluzie_62

A - INSTALACE BEZ VRTÁNÍ NA OKNO

Nastavitelná rozteč držáků umožňuje instalaci dřevěných žaluzií na většinu oken dostupných na trhu. Držáky jsou umístěny přímo na rámu okna, což nevyžaduje vrtání. Tento upevňovací systém umožňuje také snadnou demontáž.


B - INSTALACE NA STĚNU NEBO STROP

Žaluzie se montují přímo na zeď nebo na strop. V tomto případě je nutné vyvrtat do podkladu díru a připevnit žaluzii pomocí hmoždinek a vrutů.


C - INSTALACE S VRTÁNÍM NA OKENNÍ RÁM

Tímto způsobem připevňujeme žaluzie do okenního výklenku. V tomto případě je horní maskovací rám celého mechanismu žaluzie bez bočnic.

 

Dostupné typy ovládání dřevěných žaluzií
 
dřevěné_žaluzie_64
 
A - RUČNÍ OVLÁDÁNÍ
 
Žaluzie se ovládají ručně nastavením ovládacích šňůr do příslušné polohy.
 

B - AUTOMATICKÉ ŘÍZENÍ DÁLKOVÝM OVLÁDÁNÍM
 
Žaluzie jsou ovládány bezdrátově pomocí rádiových vln s frekvencí 433,92 MHz. K ovládání se používají rádiové dálkové ovladače. Jeden dálkový ovladač / kanál lze použít k ovládání více žaluzií. Jedny žaluzie / motor lze také ovládat několika dálkovými ovladači.
 

C - AUTOMATICKÉ OVLÁDÁNÍ PROSTŘEDNICTVÍM CHYTRÉHO TELEFONU
 
Dřevěné žaluzie 50mm lze ovládat také pomocí aplikace nainstalované na vašem smartphonu. Za tímto účelem je potřeba si nainstalovat bezplatnou aplikaci a zakoupit „Inteligentní ovládací panel“, který musí být připojen k domácí síti Wi-Fi (ovládací panel je k dispozici v našem e-shopu  a najdete ho v sekci Příslušenství).
 
 

Dostupné barevné provedení

Dřevěné lamely jsou vyrobeny z asijského lípy a jsou široké 50 mm. Vyznačují se vysokou odolností proti vlhkosti a teplotním změnám. Můžeme vyrobit žaluzie do šířky až 240 cm. Široká škála barev vám umožní sladit dřevěné žaluzie s designem celého interiéru a s dekorem oken. Kromě toho, v zájmu kvality námi nabízených výrobků, jsou všechny komponenty a doplňky vyráběny v podobné barvě jako barva lamel. V současné době jsou dostupná tato základní barevná provedení: Mahagon, Wenge, Negro, Antracita a Tuerca jsou natřeny vhodným lakem, který nejvhodněji napodobuje tyto dřeviny a jejich dekor. Ostatní barevná provedení lamel nejsou obarvená, jsou však bezbarvě impregnována.
 
dřevěné_žaluzie_65
 

Barvy upevňovacích mechanismů

Montážní držáky pro připevnění žaluzie k oknu a spodní upevňovací mechanismy vodícího lanka jsou standardně dodávána v bílé barvě. Pokud chcete tyto mechanismy dodat v hnědé barvě, napište to prosím do poznámky ve vaší objednávce.
 

Čištění a údržba dřevěných žaluzií
 
dřevěné_žaluzie_50
 
Dřevěné žaluzie by měly být pravidelně čištěny. Pokud jsou už velmi znečištěné, můžete použít mírně navlhčený, měkký hadřík a poté žaluzie otřít do sucha. NIKDY nepoužívejte předměty jako jsou kartáčky, žínky na nádobí, atp., které mohou povrch poškrábat. Žaluzie nikdy nenamáčejte a neponořujte do vody! Nepoužívejte k čištění jakékoli chemické prostředky. 
 
dřevěné_žaluzie_51
 

Hodnocení kvality

Před nákupem dřevěných rolet doporučujeme přečíst si na internetu informace o vlastnostech přírodních dřevěných materiálů. Suky a různé jiné dřevěné struktury či nepatrné rozdíly v odstínech jsou přijatelné a nepodléhají případné reklamaci.

Také nepatrné rozdíly v barvě dřevěných lamel jsou přípustné. Tyto rozdíly jsou způsobeny zakřivením, změnou barvy dřevěných vláken a vlastnostmi laků nebo barev v případě lakovaného dřeva. Žádnou z těchto přirozených vlastností nelze reklamovat.
 
Mírné škrábance po stranách lamel jsou přijatelné. Taktéž na horním mechanismu, jejich přítomnost je výrobně nevyhnutelná. Dřevěný kryt 100% zakrývá tyto nedokonalosti.

Vzhledem k hmotnosti je doporučená maximální plocha žaluzií 5 m2.

Ve složeném stavu, zabírají dřevěné žaluzie cca 16% její výšky.

Doplňkové parametry

Barva Tuerca
 • Přes 5000+

  spokojených zákazníků

 • 15 let zkušeností

  se stínící technikou

 • Showroom

  v Bílovci

 • 90 dní záruka

  spokojenosti


Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×