Vyhledávání v e-shopu
 • Eshop č.1 v ČR

 • Dodání do 10 dnů
 • Prodejna a Showroom
 • Doprava ZDARMA od 890 Kč

Dřevěná žaluzie 25mm - třešeň

630 Kč -12% 716 Kč

Dřevěná žaluzie 25mm - třešeň

Kód: 5681_product_30

Dřevěná žaluzie v dekoru TŘEŠEŇ s šířkou lamely 25mm.

716 Kč
630 Kč
Na objednávku do 7 dní

Dřevěné žaluzie 25mm

Pokud hledáte atraktivní stínící techniku, nabízíme Vám designové dřevěné žaluzie. Díky přírodním vlastnostem dřeva jsou dřevěné žaluzie vynikající ochranou před sluncem, ale také atraktivním doplňkem který vnese do každé místnosti nový nádech. Dřevěné žaluzie se snadno instalují a poté i udržují. Dokonale chrání před slunečními paprsky.

Široká škála barevných provedení Vám dává svobodu výběru. Lehce tak sladíte dřevěné žaluzie s dekorem vašeho interiéru a okenních rámu. Lamely dřevěných žaluzií jsou z asijské lípy a lze je vyrobit až do maximální šířky 240 cm. Ovládání zajišťuje tyčka s šňůrkou a hruškou. Dřevěné žaluzie lze upevnit na zeď, na strop nebo neinvazivně bez vrtání přímo na okno. Všechny dřevěné žaluzie jsou vyráběny na míru dle vašich požadavků. 

 • snadná a rychlá montáž
 • přírodní dřevěný materiál (asijská lípa)
 • velký výběr barevných provedení
 • snadné čistění hadříkem nebo vysavačem
 • samo blokovací mechanismus
 • dřevěný horní kryt
 • boční vedení (volitelně)
 • výrobek přesně na míru

 

Horní kryt v barvě žaluzií

Estetika v celé své krásedřevěné_žaluzie_20

Dřevěné žaluzie jsou vybaveny horním dřevěným krytem s bočnicemi, který zakrývá celý mechanismus potřebný k ovládání žaluzie. Kryt je vždy dodáván ve stejné barvě jako jsou lamely dřevěné žaluzie.

POZNÁMKA: Pokud je kryt instalován do okenního výklenku, může být vyroben také bez bočnic.

 

Boční vedení

Bez "plápolání" žaluzie při otevřeném oknědřevěné_žaluzie_21

Dřevěné žaluzie je vhodné objednat s bočním vedením, které udržuje žaluzie v napnutém stavu a při pootevřeném okně a brání "plápolání" žaluzie. Lamely se nevlní, nevyčnívají z okna a vždy vypadají úhledně a esteticky. Vodítko se skládá z PVC potaženého ocelového lanka a spodních úchytů.

POZOR! Boční vedení je volitelnou položkou při objednávání dřevěných žaluzií.

dřevěné_žaluzie_22

 

Dostupné způsoby montážedřevěné_žaluzie_31

A - INSTALACE BEZ VRTÁNÍ NA OKNO

Nastavitelná rozteč držáků umožňuje instalaci dřevěných žaluzií na většinu oken dostupných na trhu. Držáky jsou umístěny přímo na rámu okna, což nevyžaduje vrtání. Tento upevňovací systém umožňuje také snadnou demontáž.


B - INSTALACE NA STĚNU NEBO STROP

Žaluzie se montují přímo na zeď nebo na strop. V tomto případě je nutné vyvrtat do podkladu díru a připevnit žaluzii pomocí hmoždinek a vrutů.


C - INSTALACE S VRTÁNÍM NA OKENNÍ RÁM

Tímto způsobem připevňujeme žaluzie do okenního výklenku. V tomto případě je horní maskovací rám celého mechanismu žaluzie bez bočnic.

 

Dostupné barevné provedení

Dřevěné lamely jsou vyrobeny z asijského lípy a jsou široké 25 mm. Vyznačují se vysokou odolností proti vlhkosti a teplotním změnám. Můžeme vyrobit žaluzie do šířky až 240 cm. Široká škála barev vám umožní sladit dřevěné žaluzie s designem celého interiéru a s dekorem oken. Kromě toho, v zájmu kvality námi nabízených výrobků, jsou všechny komponenty a doplňky vyráběny v podobné barvě jako barva lamel. V současné době jsou dostupná tato základní barevná provedení: Mahagon, Wenge, Negro, Antracita a Tuerca jsou natřeny vhodným lakem, který nejvhodněji napodobuje tyto dřeviny a jejich dekor. Ostatní barevná provedení lamel nejsou obarvená, jsou však bezbarvě impregnována.
 
dřevěné_žaluzie_40
 

Barvy upevňovacích mechanismů

Montážní držáky pro připevnění žaluzie k oknu a spodní upevňovací mechanismy vodícího lanka jsou standardně dodávána v bílé barvě. Pokud chcete tyto mechanismy dodat v hnědé barvě, napište to prosím do poznámky ve vaší objednávce.
 

Čištění a údržba dřevěných žaluzií
 
dřevěné_žaluzie_50
 
Dřevěné žaluzie by měly být pravidelně čištěny. Pokud jsou už velmi znečištěné, můžete použít mírně navlhčený, měkký hadřík a poté žaluzie otřít do sucha. NIKDY nepoužívejte předměty jako jsou kartáčky, žínky na nádobí, atp., které mohou povrch poškrábat. Žaluzie nikdy nenamáčejte a neponořujte do vody! Nepoužívejte k čištění jakékoli chemické prostředky. 
 
dřevěné_žaluzie_51
 

Hodnocení kvality

Před nákupem dřevěných rolet doporučujeme přečíst si na internetu informace o vlastnostech přírodních dřevěných materiálů. Suky a různé jiné dřevěné struktury či nepatrné rozdíly v odstínech jsou přijatelné a nepodléhají případné reklamaci.

Také nepatrné rozdíly v barvě dřevěných lamel jsou přípustné. Tyto rozdíly jsou způsobeny zakřivením, změnou barvy dřevěných vláken a vlastnostmi laků nebo barev v případě lakovaného dřeva. Žádnou z těchto přirozených vlastností nelze reklamovat.
 
Mírné škrábance po stranách lamel jsou přijatelné. Taktéž na horním mechanismu, jejich přítomnost je výrobně nevyhnutelná. Dřevěný kryt 100% zakrývá tyto nedokonalosti.

Vzhledem k hmotnosti je doporučená maximální plocha žaluzií 5 m2.

Ve složeném stavu, zabírají dřevěné žaluzie cca 16% její výšky.

Doplňkové parametry

Barva Cereza
Výška na objednávku
Šířka na objednávku
 • Přes 5000+

  spokojených zákazníků

 • 15 let zkušeností

  se stínící technikou

 • Showroom

  v Bílovci

 • 90 dní záruka

  spokojenosti


Poptávka stínící techniky

Napište nám prosím informace o vašem požadavku na stínící techniku. Uveďte umístění a rozměry oken. Budeme Vás kontaktovat v co nejkratším termínu.

Zuzana Novotná
Zuzana Novotná
+420 720 024 024
Po - Pá: 8:00 - 16:00
×